adplast@neostrada.pl
  • obudowy akumulatorowe
  • obudowy akumulatorowe
  • Monowieczka do akumulatorów rozruchowych
  • obudowy akumulatorowe

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „ADPLAST” powstało w październiku 2005 roku. Firma mieści się w Myszkowie w województwie śląskim. Prowadzimy działalność na własnym terenie gdzie park maszynowy znajduje się w przestronnej hali produkcyjnej.
Od początku zajmujemy się produkcją detali z tworzyw sztucznych termoplastycznych PP i PE.

Posiadamy wtryskarki hydrauliczne ślimakowe o gramaturze wtrysku do 500 g. Dysponujemy magazynami do składowania drobnicy oraz magazyn wysokiego składowania europalet . Obecnie firma wyspecjalizowała się w produkcji elementów do akumulatorów rozruchowych i baterii trakcyjnych .Produkujemy ponad 30 różnych detali na własnych formach oraz na zleconych przez klientów polskich jak i zagranicznych.

Współpracujemy z największymi firmami w Polsce produkującymi akumulatory rozruchowe jak JENOX, LOXA, ZAP SZNAJDER BATTERIEN , oraz baterie trakcyjne jak SIAP oraz innymi mniejszymi producentami. Wszystkie nasze wyroby produkowane są z atestowanych tworzyw typu PP i PE w kolorze dowolnym według życzenia klienta.

P.P.H.U. ”ADPLAST” Myszków jest sprawnie zarządzana przez wyspecjalizowaną kadrę oraz zatrudnia doświadczonych pracowników z wieloletnim stażem pracy. Pozwala to na utrzymanie wysokiej jakości naszych wyrobów a także utrzymać atrakcyjne ceny naszych detali. Jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym co udowodniliśmy wielokrotnie naszym klientom przez blisko 8 lat naszej współpracy.

Po wdrożeniu systemu zarządzania jakością uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2008 w 2012 r. dzięki czemu stale stawimy na rozwój i podnoszenie standardów jakościowych produkcji.

P.P.H.U. ” ADPLAST” | Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych

Adplast - Przetwórsto Tworzyw Sztucznych STRONA GŁÓWNA / O FIRMIE / PRODUKTY / CERTYFIKATY / REFERENCJE / KONTAKT
P.P.H.U. “ADPLAST”
ul. Wolności 22 A
42-300 Myszków
tel. / fax +48 34 313 7925
tel. kom. 600 946 535
e-mail: adplast@neostrada.pl
PRODUCENT ARTYKUŁÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
DO AKUMULATORÓW ROZRUCHOWYCH
NIP 577-107-38-73

www.adplast.pl
Tworzenie stron www | Hosting